Hrozně daleko

3. července 2015 v 23:53 | sassenachová |  prázdniny 2015
Já vím,že píšu o tom jak jsem zamilovaná do jednoho a pak zas do druhýho kluka , ale když se člověk nedokáže rozhodnout nebo si to neumí pořádně uspořádat v hlavě ,tak to jinak nejde.Dnes budu psát o tom jak mě citově rozhodil můj kamarád Ondra.Totiž Honzův bratr.

Napsala jsem Ondrovi o tom,že si s ním Honza nevolá ,protože si to vyprávění chce nechat až ho uvidí na vlastní oči.A že se na něj děsně mooc těš.Tak to snad nějak pochopil.Potom přešla řeč na to jak se neumíme citově vyjádřit.On ,že má rád Hanku(moji sestru),já,že mám ráda Honzu.Řekla jsem mu o tom,jak už od 3. třídy čekám na vhodnou příležitost říct Honzovi že ho mám ráda.On mi odpověděl, že byradši s tím vyznáváním počkal,protože bude mít Honza spoustu jiných starostí.Odpověděla jsem mu jen tím,že mě štve jak už sem sama a jak budu mít pos..... budoucnost. Načež mi začal nadávat: ,,jak můžeš vědět,že budeš mít posra... budoucnost????!!!!! ?? jen kvůli nějakému Honzovi ,kterej na tebe sere??!!!???!!??
tak to nene
ty můžeš mít lepší budoucnost než my všichni kolem!!!!!!!!!!!!!!!!!
určitě ji budeš mít lepší jak já!!!!
TY mě už tady s tímhle začínáš pěkně srát, jak furt říkáš, že budeš mít posranou budoucnost!!!!!!!!!!!!!!§"

Někdy prostě potřebuju,aby mě tak někdo seřval a donutil mě přemýšlet o tom,že nejsem uplně k ničemu ..jsem hrozně ráda,že mám tak velkýho kamoša jako je on.
Nevim co bych bez něj dělala.
Honza je tak děsně daleko,radši ani nemyslim na to ,že se mu nechce domů.Nevim prostě mě to štve,ale zároveň ho chápu.Je to jako když já nechcu odjet z tábora je mi tam tak fajn.Když dojedu dom tak na všechny jen křičím,jen proto,že na táboře jsem volná a nemyslim na těžkosti zítřka.Jsem zkrátka ve svém živlu.

Nezapomínejte,že máte ještě svou hrdost.A jděte za svým snem.
Love,Sassenach
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama