Prosinec 2015

Sen

10. prosince 2015 v 0:04 | sassenachová |  I.pololetí 3.ročníku
Šla jsem spát dost pozdě asi kolem 24.hodiny,ale přesto se mi stihl zdát sen.Přišla sem na dvůr, ale nebyl to náš dvůr.Uviděla sem Vampiho jak tam sedí na židli, ale ani jejich dvůr to nebyl, šla jsem za ním. Povídali jsme si s jeho rodinou.V tom snu však neměl jednoho staršího bratra, ale dva. Ten uplně nejstarší měl blond ,dlouhé ,vlnité vlasy. Byl postižený a furt se něčemu smál. Když jsem přistoupila blíž k Vampimu vzal mě naprosto klidně za ruku, jak kdybychom spolu byli už hodně dlouhou dobu.Prvně jsem se lekla a projela mnou taková vlna neznáma.Vživotě jsem se nevodila s klukem za ruku. Myšlenky mi rychle kolovaly hlavou, co se děje, na to sem došla až později.Všichni nás berou jako dlouholetý pár. Potom si mě posadil na nohy a obejmul mě s takovým klidným nenuceným výrazem, že jsem mimo sen přemýšlela jestli jsem to u něj už někdy viděla a fakt že jo,u vaňkovky v zimě, byla to ta samá situace.Až na jeden rozdíl v tom snu mě líbnul do vlasů.
Po těchto pěkných chvílích došel Vojta R. Šli jsme s ním velkými vraty do další části zahrady.Všude byly ovocné stromky. Stozpli sme si do kroužku a Vojta vytáhl mariánku. Ne že bychom ji hulili jak "normální"lidi, byla slisovaná do malých proužků.Vojta s Vampim si ho dali mezi zuby a začli se usmívat.Potom se mě Vojta zeptal jestli to nechcu taky vyzkoušet.Říkala sem, že nechci, ale nakonec mě překecal.Vysvětloval mi co mám dělat.,,dáš to na zuby a zkousneš.Pak uvidíš věci, nebo místo, kde si přeješ být, ale nesmí tě nikdo vyrušit jinak se nevrátíš." Zkousla sem plátek a dostala jsem se do nekonečného loubí z růží.Bylo to něco fantastickýho.Šla sem dál a tančila v tom tunelu, ale potom na mě někdo začal mluvit a já věděla kdo, moje sestra Hanka. Odehnala jsem ji pryč, ale stejně jsem se musela vrátit do reality.Vampi mě objal kolem ramen, já se hlavounopřela o jeho rameno ,páč ve snu jen tak nevyrostete pokud ste já,a šli jsme zpátky na zahradu kde se opíkalo.Sedli sme si a mluvili až dovečera.

A to je pro dnešek vše vážení.Sassenach

Co mám ráda

8. prosince 2015 v 23:55 | sassenachová |  I.pololetí 3.ročníku
Takže co mám rada.:D tuto otázku mi snad položil jen jeden člověk a to nejmíň očekávaný.Můj kámoš Ondra M.
Omlouvam se, ale připadne mi velmi stupid, když se mě někdo ptá co mi má dát k narozkám nebo podobné situaci.Od svých kamarádů bych očekávala, že za tu dobu, co spolu trávíme chvíle, jsem už nespočetkrát vyřkla co mám ráda.Ale pro ulehčení jejich strastí jim napovím ba i napíšu co mám ráda.
Zbožňuju: motýly, protože mė uvádí do stavu uklidňujícího.Cítím se volná.
hořkou čokoládu a višně nebo třešně.Toš to je mi jedno já se z toho nevosypu.
Čaje.To jednou sme se učili, že pré Čiňani kvůli tomu žijů dýl tk proč to nevyzkůšat.
Růže.Hl.rudý ta barva je prostě boží.
Jaro, proto Můj pokoj vypadá tk jak vypadá:D
Překvapení.nezahrňuju do toho testy atd...
Blbůstky do vlasů.přece jen jsem furt holka:☆
Müsli tyčinky. Ujetá na zdravou stravu
Výrazný barvy.ne vyblitý jak jednou nazvala nevýrazný barvy naše třídní
Pohledy.A vyjimku netvoří ani chlapecké pohledy:D
Ponožky.Nedostatková suprózní věc
Knížky . zvládnu všechny žánry. Já mít nejradši fantasy.
Fotky.Ten přehled a vzpomínky k nezaplacení
Košile.Nekdy i ty divnobarevné kombinace
Šaty.No málem bych na ně zapomněla
Kluky, ale ty mi darem radši nedávejte :D stačí mobilni čislo:D

A to je pro dnešek VŠE vážení.Přeji šem krásné chvíle a nezapomínejte, že vše co jsem sem napsala nemá na kamarádství jako takové.