Květen 2016

JÁ A KLUCI

26. května 2016 v 20:59 | sassenachová |  2.pololetí 3.ročníku
Za dráhu životem jsem sice vystřídala hodně kluků,ale skoro žádnýmu chození se nedalo říkat..vztah? Proč? Hned vysvětlím.

1.Daniel z tábora

Byla jsem asi ve třetí třídě.Jela jsem na tábor,na kterém bývala poslední noc diskotéka.Ten poslední večer jsem tancovala jen a jen s Danem z Ostravy.Měl kšiltku a mladšího bráchu.Domů ho vezla naše vedoucí a když mě potom potkala,vykládala jak celou cestu mluvil jen o mně.Nic jinýho o něm nevim.Už nikdy jsem ho neviděla.

2.Lukáš z tábora

Byl to tábor u Vranova na Dyjí.Lukáš byl o rok mladší.A zas sme se sblížili až na diskotéce.Dal mi náhrdelník a mob.číslo.Odjela jsem domů a 2x mi zavolal na pevnou,ale podruhé dal k telefonu svou kamošku a ta se blbě vyptávla a
stejně mě ten vztah už nudil tak sem jí řekla že Lukáše nemám ráda a típla sem to.A tak skončil další vztah.

3.Lukáš M.

Myslím, že jsme se poznali v kostele nebo v hudebce už nevím.Chodili jsme spolu do scholy, náboženství a hudebky.Měla jsem ho hrozně ráda psávali jsme si až do 3 do rána.Bohužel semnou nedokázal mluvit naživo.Venku jsme byli jen 2x protože buď zmrzal nebo se mu nechtělo.Stejně jsme spolu nedokázali mluvit.Pak jsem začla chodit ven s kamošem Dankem a donás furt valila Štěpka abychom spolu chodili.Já jsem ale nechtěla.Jednou se mě Lukáš ptal jestli mám ráda Danka, tk. jsem mu řekla, že ne,ale stejně mi to nevěřil a řekl,že počkáme až budem starší.

4.Danek

Jak už jsem se zmínila, s Dankem jsme chodili ven.Jednou se k nám přidala i Štěpka.Hned další den do mě začla hustit,že bych měla chodit s Dankem, protože mě chce.Já jsem ho ale nechtěla.Stejně se to nějak později vyvrbilo a začli jsme spolu chodit.Ty dny byly Boží.Furt sme chodili ven a nasmáli se, ale když mě chtěl držet za ruku já jsem nechtěla....byla jsem zabouchlá do Honzi a tak jsem ho potom opustila. Asi o 2 měsíce později jsem s ním zas začla chodit pak jsme se zas rozešli a za rok to samí. Pak si konečně našel holku, se kterou je dodnes :)

5.Olda

S Oldou to trvalo asi týden jen jsme si stačili říct,že se máme rádi a potom jsem byla odmítnutá.Že prý by to z časových důvodů atd. nedával

Kdo mě poslal do friend zone:
Honza M.Vampi
Lukáš M.
Olda
Pavel M.

A to jsem zdaleka nejmenovala kluky, do kterých jsem byla jen chvilku zamilovaná :D