4.díl

5. července 2016 v 17:22 | sassenachová |  Příběhy osamělé ženy
To vstávání ji jednou zabije. Než se Lil vykopala z postele, trvalo to dobrou čtvrthodinu.Ale co, už jede ve vlaku.Nic jí neujelo,takže pohoda. Ve sluchátkách jí hraje Taylor Swift. ještě si pamatuje, jak ji poslouchala v 8. a 9. třídě. Občas, když dojde domů dřív, slyší Elišku,její sestru, zpívat Taylor. To se pak musí smát, jak asi dřív vypadala ona sama. Jako bláznivá zamilovaná puberťačka.
Stanice, stanici míjí a přistupují furt ty samé, známé tváře. Normálně by se učila,no dnes nemusí. Nic nepíšou, snad.
Je to dlouho co poslouchla písničky cestou do školy. Nějak si odvykla. Teď je to takové odreagování. Cestou zpět, je to frustrace, nebo ji to spíš nutí víc přemýšlet. Což není dobré.
Přisedl zamnou Vojta F. s jeho sestrou Jančou. Hovor byl velmi živý.Pln smíchu. Vojta si mazal 5 bůlek...ve vlaku...pak se na to snažil dát šunku.Mezitím stačil přijít průvodčí. Nastala panika.Sklízel všechno, co vytáhl.Div mu to nevypadlo.

Ve škole zpívali, nebo se o to aspoň snažili.Cvičili koledy na školní besídku. Jakoby neměli co dělat.Prostě výmysl, za všechny prachy. Teď má Lil květinářství. Docela nudná hodina,kdyby vedle ní neseděl Vampi.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama