Srpen 2016

7.díl

17. srpna 2016 v 16:54 | sassenachová |  Příběhy osamělé ženy
Čtvrtek-ráno měla Lil autoškolu. Tu překvapivě přežila bez úhony,takže jí to nezkazilo celý den,za což byla ráda. Dojela do školy a hned v šatně potkala Vojtu F. se svačinou. Většinou ho bez jídla neuvidíte. Půl hoďky tam s ním počkali, než skončila hodina ZSV.Pak byl oběd a spousta dalších hodin.Vampi byl při nich hrozně příjemný až to bylo divný. Po zkončení všech hodin všichni valili do šaten. Domluvila se s Vampim, že se setkají v šatně. Došla do šatny a Vojta R. se jí zeptal v kolik jede dom. Sama nevěděla. Ani neví jestli to na ní šlo tak poznat, ale hned se zeptal jestli náhodou nejde s Vampim na rande. Samozřejmě, že to nebylo rande...
Odešly děcka a došel Vampi. Byl celej usměvavej. Jen jí hrálo hlavou na co myslí. Hodila na sebe oblečení a vyšli. U masny se Vampi postavil s cigaretou ke koši a povídá: ,,Víš co je zajímavý? Kamkoli si stoupneš, tam na tebe jde kouř,,
Lil jen odvětila, že jí to neuniklo. Vampi si koupil 3 párky v rohlíku a poprosil prodavačku o sáček. Rozdávají tam takový papírový, americký pytlíčky. Vampi dal Lil 1 párek v rohlíku a ona celá přešťastná se do něj pustila.Cestou probírali svou závislost, koukání se do všeho, v čem se vidí, barvy domů, jestli stromy rostli tam kde rostou teď a jiné důležité věci. Šli ke klášteru, protože Vampimu se chtělo na záchod (u kláštera byla hospoda) a Lil měla stejně namířeno na cestu kolem. Docupitali tam a zjistili, že tam není otevřeno tak šli dál. Později si to Vampi vyřešil se stromem. Vampi si kráčel v papučích po blátivé stezce (normálně chodí bosky nebo v ponožkách) a začínala mu být zima. Povídali si o všem možným a naráz mu zazvonil mobil. Byla to Simča z intru, ptala se kde je. Vampimu bylo divný, když sdělil, že je venku s Lil, Simča neudělala žádnej divnej zvuk jak to má ve zvyku. Pak povídal o tom jak Zdenka mele do mobilu nekonečný, nesrozumitelný věty, teprve až to Simča přeloží, vyleze z toho věta: kup cigára.
Prošli Lipovou álejí a došli až k Holaskýmu mostku, kterým se jde k nim na vesnici. Vampi se divil, že tama nikdy nešel a kdyby věděl, že je jejich enapo blíž intru než tesco, šel by cestou pro cigarety na benzínku pak do enapa a skončil by v hospodě U Srnce. Za Holasicema, aby toho nebylo málo, potkali Simču se Zdenkou. Nevyhli se jejich narážkám typu: jakto že se nedržíte za ruce a dejte si pusu atd. Byli rádi, že po té dlouhé cestě dorazili zpět do šatny. Lil si vyndala kabelu ze skříňky a Vampi se teplal u topení. Lil potom taky. V duchu se divila, že s ní šel až do šatny. Obvykle se na ni vykašle a jde na intr. Dokonce s ní dnes šel čekat na vlak. To u ní dooost stouplJe na prachy . Byla hrozně ráda, že tam nečeká sama. Lidi co čekali na vlak z nich museli mít prču, podle toho co vyváděli. Dělali na sebe ksichty, na oko se prali, nahlas se smáli. A pak dojel vlak. Lil do něj nasedla. Vampi jí z venku našel volný sedadlo. Zamávala a odjela rozesmátá z těch jeho ksichtů při odjezdu a vůbec z celýho dne. Večer to poctivě s kamošem Dankem zapila, aby jí ráno mohlo být blbě.

6.díl

8. srpna 2016 v 16:18 | sassenachová |  Příběhy osamělé ženy
Lil je zas blbě. Asi je to tím, že nevečeřela a ani se nenasnídala. To, že nesnídá je vcelku normální. V 5 ráno prostě jíst nemůže, protože by to z ní vyletělo rychlostí Formule 1. Až později ji napadlo, že si na tu večeři mohla dát aspoň musli nebo udělat vajíčka. Dřív to dělala automaticky. Nechápe co se s ní děje. Dnes má takový zvyk, jíst rohlíky a yogurty.

Dojela do školy na praxi. V šatně seděla jen Kristýnka G., ta nejhodnější holka v naší třídě. Její úsměv Vám zlepší den o 100% a to se vyplatí Horste. Lil si k ní sedla a zhluboka dýchala. Po nějaké době se začla oblíkat, aby nezavazela holkám až dojdou.
Dnešek měla celá třída strávit praxi v jedné místnosti a po dvojicích chodit řídit malotraktor. Dopředu a dozadu, znovu a znovu. Byla ráda, že jí to jde, aspoň něco za ten týden. Vrátila se do vyhřáté místnosti za děckama a pokračovala v kolektivním čištění semínek jedle od ostatního bordelu. Katina po ní furt chtěla, aby jí zazpívala. Když ji po necelé minutě překecala, zahlaholila jí Phantom of the opera s doprovodem mobilu. Po zbytek praxe mluvili jen o zpěvu. Ani se jí v té zimě nechtělo domů, ale přespávat ve škole se prý nemá.