6.díl

8. srpna 2016 v 16:18 | sassenachová |  Příběhy osamělé ženy
Lil je zas blbě. Asi je to tím, že nevečeřela a ani se nenasnídala. To, že nesnídá je vcelku normální. V 5 ráno prostě jíst nemůže, protože by to z ní vyletělo rychlostí Formule 1. Až později ji napadlo, že si na tu večeři mohla dát aspoň musli nebo udělat vajíčka. Dřív to dělala automaticky. Nechápe co se s ní děje. Dnes má takový zvyk, jíst rohlíky a yogurty.

Dojela do školy na praxi. V šatně seděla jen Kristýnka G., ta nejhodnější holka v naší třídě. Její úsměv Vám zlepší den o 100% a to se vyplatí Horste. Lil si k ní sedla a zhluboka dýchala. Po nějaké době se začla oblíkat, aby nezavazela holkám až dojdou.
Dnešek měla celá třída strávit praxi v jedné místnosti a po dvojicích chodit řídit malotraktor. Dopředu a dozadu, znovu a znovu. Byla ráda, že jí to jde, aspoň něco za ten týden. Vrátila se do vyhřáté místnosti za děckama a pokračovala v kolektivním čištění semínek jedle od ostatního bordelu. Katina po ní furt chtěla, aby jí zazpívala. Když ji po necelé minutě překecala, zahlaholila jí Phantom of the opera s doprovodem mobilu. Po zbytek praxe mluvili jen o zpěvu. Ani se jí v té zimě nechtělo domů, ale přespávat ve škole se prý nemá.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lucka97 Lucka97 | 11. srpna 2016 v 13:42 | Reagovat

Moc hezky píšeš a dobře se to čte, ale už 6 dílů čekám na nějaký obrat nebo zvrat...

2 sassenachová sassenachová | 17. srpna 2016 v 15:54 | Reagovat

ono je to psaný deníkově tkž bych musela přeskočit pár dílů :D ale posnažim se to nějak vymyslet ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama