Březen 2017

16.díl

28. března 2017 v 17:17 | sassenachová |  Příběhy osamělé ženy
Středa. Na praxi vyráběli jukebox. Byly kolem toho hrozný hádky, ale nakonec se povedl. Ke konci dne se rozhodovalo, zda si kluci vezmou bílou nebo černou košili na ples. Hádaly se u toho hlavně holky. Ještě to není dořešené. Byl to vtipný konflikt. Lil je to jedno, Vampimu to sluší v každé...i bez. Vojta jí radil netlačit na pilu, tak to píše jen sem. Lil pochybuje, že si na tento deník Vampi vzpomene v blízké době. Zítra se z těch písemek zcvokne matika, agrochemie a floristika. To ale bude záhul.

15.díl

26. března 2017 v 21:49 | sassenachová |  Příběhy osamělé ženy
Lil vzpomíná na devátou třídu. Byla poblázněná chtíčem. Každýho kluka, kterého chtěla svedla, až na pár výjimek. U Danka(jejího ex), to nebylo nic těžkýho. Oba byli stejně nadržení. Stačilo se ho dotknout a málem byl. Lil na to vzpomíná s pýchou. Většinou chodili ven večer(zdrhala z domu). Jednou šli do skateparku. Byla docela zima. Byla navlečená v zimní bundě, on měl jen svetr. Vylezli na jeden skokánek, kde se dalo dobře schovat a tam blbli. Pak se začli prát. Jen tak, ze srandy. Zůstal na ní ležet. Ale ona ho odvalila. Pak ji v té její syrénské hlavě napadla lest jak ho dostat. Začala vzdychat, jak kdyby měla vrcholit. Patřičně se u toho zatvářila. Prosil, aby toho nechala, ale ona na něm viděla, že chce pravej opak. Pomalu se k němu přibližovala a sedla si na něj obkročmo. Napadla ji další zrůdnost. Kdesi četla, že nejcitlivější erotogení místo je ucho. Přiblížila se k jeho uchu a zavzdychala, všimla si jak zavřel oči a zalapal po dechu. Lehce mu přejížděla rukama po vrchní části ucha. Mělo to efekt, který čekala. Jak mu seděla na klíně, začala pohybovat pánví. Pomalu, rychleji a zas pomalu. Žadonil ať přestane jinak po ní vyjede. Na to Lil nic neodpovídala. V tu ránu s ní švihl o zem, ležel na ní a držel jí ruce od sebe. Naklonil k ní hlavu a chtěl ji políbit, ale ona uhla hlavou. Udělala to vždycky, chtěla si s ním jen hrát. (později se cítila jak coura). Rukou se jí dostával do kalhotek, ale stihla ho zastavit. Ani neví proč to udělala, když to chtěla. V hlavě jí kolovaly myšlenky, že už se s ním několikrát rozešla, ale vždy když šli ven, skončilo to jako teď. Nebo, že není připravená nebo by jí vadilo, že jsou venku? Myslí si, že největší důvod byl tento. Nechtěla, aby nad ní získal kontrolu. Chtěla být dominantní. Při cestě domů jí řekl, že když měl sex 1. sex s jeho aktuální holkou, tak při tom myslel na Lil a nešlo to odvrátit. Pro Lil byl 1. šok, že spal poprvé s tou jeho, 2. Myslel na ni? Nevěděla jestli má být hrdá nebo smutná, že se toho nezbaví. Už je to 3 roky po tom incidentu v parku a oznámil jí, že se toho zbaví jen tehdy, když se s Lil vyspí. Tak to se nejspíš nestane.

14.díl

9. března 2017 v 20:59 | sassenachová |  Příběhy osamělé ženy
Den začal naprosto normálně. Lil nestíhala vlak, protože si chtěla vzít šaty její sestry Elis. Jsou Boží, černý s korzetem a krátkou sukní s krajkama. Než je utáhla trvalo to věčnost. Koukla do zrcadla a ony se klidně shrnují. Tak na sebe rychle navlíkla jiný černý šaty a pádila na vlak. Dojela do školy. Blá, blá, blá...(není důležitý). Sedla si vedle prázdné Vampiho židle. Začala hodina a on nikde. Tak mu napsala a z něj vylezlo, že je na praxi. Co doprdele dělá na praxi!? Prý něco se dnem otevřených dveří (v Lednici). To si dělá srandu. Lil jak trotl sedí sama a on je na praxi a vyřizuje věc, která už se odehrála. Na obědě si dal tašku k jednomu stolu, ale Sára si sedla k jinýmu. To se má rozpůlit? A protože za Sárou si sedl Míra tak Lil šla za Vampim, stejně by si tam sedla. Snažil se ji zastrašit, že dojde Zdena. Naštěstí nedošla. Lil povídala něco o Oliverovi, jak je hezkej a starší a tak a Vampi se zas nemohl ubránit tomu, aby jí připomněl, že "má" vlastně ráda mladší... Ještěže jí to připomněl. A pak dodal, že to on je tady odpanitel. Ne, fakt má ráda starší, ale on prostě vypadá starší a splňuje skoro všechny předpoklady jejího teoretického kluka. Vysokej, hezkej, vtipnej, tancuje, vášnivej je taky, bláznivej akorát ji štve, že kouří. jela s Vojtou do Olympie...poprvé oujé, nakonec nic hustýho akorát, že tam maj velký palmy. Vojta říkal, že to jsou datlovníky. Když Lil čekala v Modřicích na nádru, napsala Vampimu. Jen tak na zkoušku. On totiž normálně neodepisuje. Takže jdem na to!
Lil: Jak se ti jede? Já čekám v Modřicích. Zřídili tu novou cukrárnu, ale nemam prachy, jo a popřej za mě Barči.
Vampi: Jede se mi fajne...:), ted smě připomněla, že sem ti nedal ty 2K :O Popřeju...snad:D
Lil: nedělej udivenýho:D asi někdo závodí ve skoku pod vlak. Osobák z Břeclavi má zas zpoždění.
Vampi: Jáj...aby to nebyl Vojta:/
Lil: Ftipálku už toho od něj vím zas o něco víc a koupil si divnou košilu aspoň mu ladí k vlasům a svetr taky nic moc měl by si k tomu volat odpornou pomoc.
Vampi: Jako mě?? :D :D
Lil: Né, mě. Ale tobě to hrozně sluší v tý mikině. Já dycky nemožu z toho jak deš a kroutíš zadkem :* :D
Vampi: Jako správná modelka :D
Lil: Afekt z tanečních bych řekla :D teprv su v Rajhradu.
Vampi: Jáj ...Já už jsem ve Střelicích...Jupijej
Lil: se máš, sem jela s takovýma týpkama. Jeden gothic a druhej emo a já v zablácenejch botech a černých šatičkách.heh.
Vampi: tak to museli pokukovat :*
Lil: no určo, po mojí nokii, každý ji chce :D
Vampi: jo jenom tak mimo téma, jsem ti chtěl říct , aby sis to nevykládala špatně, líbíš se mi a jsi super, ale teď zrovna mám období, kdy mám docela pošramocený city a nehledám žádnej vážnější vztah než je ten sexuální. A to podle mě není to co bys chtěla... Jen abys věděla :O
Okey takže Lilin názor 1.
si myslela, že je super vědět, že je hezká a super, ale pak jí došlo, že jí to napsal každej, kdo s ní nechtěl chodit. A že chce jen sex? To ona taky a co má jako dělat? Je panna a žádnej kamoš s ní spát nebude. Ano všimli ste si? 2 problémy. Už jí to tak leze na mozek, že na to furt myslí. OK pokračujem.
Lil: OK dík, žes mi to napsal :D, sexuální? Hmm :D
Vampi: Nojono jak jednou začneš, blbě se přestává :D
Lil: To chápu, nedovedu si představit sebe :D katastrofe. Market F. nabízela k ní do trojky, myslím, že bych zhebla.
Vampi: Možná ne hele :D
Lil: velké možná, myslím, že sex je lepší než posilovna. hlavně na zadek a břicho.
Vampi: proč myslíš? :)
Lil: nejsem všední, vim co v péčku ukazují za cviky :D a máš hezkej zadek, z chlastání to asi neni.
Vampi:Tak to jo :D Ty taky mmchdm :D
... On to fáákt napsal? fákt?
Můžu si to odškrtnout v seznamu
Lil: Tktj :D kdybych najednou přestala psat tk se mi vybil mobil
Vampi: Oky, me taky :)
Lil: Zaječí, o yeah musím si na dnešek najít zábavu
Vampi: já už jsem v Kralicích lol Zajíci a Králíci :D
Lil: troll topení zupa dnes tu knížku vezu jen na okrasu:D
Vampi: asi tak :D
Lil: neříkej, že sis hodlal číst :d to je děs jak si pro každýho dojedou autem a já tu trčím
Vampi: jo chtěl:) no já půjdu pěšky
Lil: já tk, ale beru to jako příjemnou procházku
Vampi: jáj mám 1% tak končím pp
Lil: čus
Večer Lil strávila v příjemné společnosti Honzi, Lukáše a Ondry koukali se na film. Stejně nad tím, že Vampi s někým jen tak spí, nemohla přestat přemýšlet. Další den mu v opilosti napsala ať se vysere na sex a je s ní. Na to neodepsal..a čemu se vůbec diví.

Jak jsem poznal vaši matku

1. března 2017 v 20:46 | sassenachová |  2.pololetí 4.ročníku
Psal se rok 1865, moje drahé děti, když bylo město pod ruinami. Všichni obyvatelé města den co den odklízeli staré harampádí z rozpadlých domů, po kterých zůstala jen špína a smutek. Mezi ruinami jsem našel malou červenou panenku. Strčil jsem ji rychle do kapsy od staré, ošuntělé bundy. Co když patřila holčičce, která ji teď hledá ? Přišel jsem domů, pověsil jsem bundu na dřevěný věšák a z kapsy jsem vytáhl panenku. Komu jsi asi vypadla? Tak jsem si ji prohlížel a najednou vidím - ve spod sukničky se pohybují nějaká písmena. A skutečně. Na rubu šatů měla vyšitou docela vtipnou adresu. Karkulkovského náměstí 9. Její návratka domů. Řekl jsem si, že hned ráno zajedu do té pohádkové čtvrti.
Brzy ráno jsem nasedl na vlak směr Karkulkovského náměstí. Hned po pěti minutách se porouchala lokomotiva. Vyšel jsem z vlaku a zeptal se staršího muže, co četl noviny, zda neví, jakým prostředkem, kromě vlaku, se mohu dostat na Karkulkovského. Ihned mi odpověděl: ,,Inu, synku, ty máš dnes šťástný den. Jestli chceš, zavezu tě tam." ,, To byste byl laskav." Cesta nám utíkala rychle, protože pán byl velice upovídaný. Dojeli jsme do čtvrti, poděkoval jsem a porozhlédl jsem se po budovách. Ani jedna neměla číslo devět. Nikde nikdo, tak jsem šel do první ulice, která mi přišla pod nos. Ulice neměla konec. Z dívání po číslech domů mě už začínalo bolet za krkem, nohy mě tížily a hlad jsem měl takov, že i děti v Africe by mi něco daly. Najednou slyším dupání a cítím ostrou bolest v boku.
Ráno se probouzím na nemocničním lůžku s panenkou vedle sebe. Přijde sestřička, aby mi vyměnila obvazy. ,,Sestři, co se mně stalo? " ,,Vy si na nic nevzpomínáte? " ,,Ne." ,, Okradli vás a bodli do boku. Nechali vám jen tu panenku. Je na ní moje adresa. Kde jste k ní přišel? " ,,Odklízel jsem trosky z naší čtvrti. Jakto, že dospělá žena nosí u sebe panenku? " ,, Dala mi ji maminka a potom zemřela. Nedokážu se od ní odpoutat. " ,, Tak to mě mrzí. Doufám, že si o mně nebudete myslet nic špatného, ale když už nás ta panenka svedla dohromady, nechcete si někam zajít? " ,, Normálně s cizími lidmi nikam nechodím, ale že jste kvůli mně tak trpěl... Já půjdu. " ,, Skutečně? " ,, Ano."
A tak, moje milé děti, jsem poznal vaši matku.