Červenec 2017

17.díl

24. července 2017 v 22:31 | sassenachová |  Příběhy osamělé ženy
Myslím, že tomu říkají ,,The best day!! "
Dnešek byl prostě nej od začátku až do konce. Lil seděla s Vampim. Začlo to biologií. Probírali živočišné.. no prostě anomálie a povídala jak miluje kroužkovce a Vampi, že je to hnůs, ale pak si uvědomila, že si to spletla skruhoústými. Ne, že by je milovala, ale spíš ji udivují ty jejich zuby. Vampi podotkl, že to stejně nechápe. Potom byla ekonomie. Místo ní nacvičovali polonézu( smajlík s růžovýma tvářičkama). Bylo to fákt boží. Vám to tak asi nepřipadá, ale Lil je rozpuštěná z každýho jeho úsměvu a dotyku. Taky dělají zdvihačku sice ne úplnou, ale to neva. Stejně si připadá jak anděl. Je tak silnej...Rambooo :D
Sice to na něm nejde poznat, ale je( ne, Lil je tak hubená, ale pššt) 53 kg je super váha. Ano píše si to sem jen proto, aby věděla kolik vážila, když ještě neměla těch plánovaných 5 dětí. Ne, není to moc! Barák má být hlučnej. No pak byla matika..blé, ale nakonec to nebylo tak děsivý. Psali jen vektory. Lil dostala 2- a v pondělí si to jde opravit s Gabčou, protože je lepší opravovat lehčí písemky než ty těžší. Tento rok chce být lepší než Vampi... Sáru nepřekoná a o Vojtovi nemluvě. Ajina nic moc, místo ZSV polonéza :D Lil miluje když je Vampi na děcka nasranej jak blbě tančí a pak se koukne na ni a ikdyž se snaží sebevíc, nemůže se přestat usmívat.. to na něm zbožňuje. Opojení skončilo a nastala floristika. Lil si napsala jeden test a šla si sednout zpátky za Vampim. Učitelka kecala o lampách a oba slyšeli Vampi místo lampy. Potom řekl spolužák Šiška ,,však co, Vampiony" a nastal neskrotný smích Lil i Vampiho a nikdo to nechápal. V Agrochemii psali další test a Vampi se to snažil co nejvíc zdržet, ale dělal to tak nápadně, že se mu to málem nepovedlo. Další hodinu, další test. V jedné hodině si u Lil snažil něco vyžehlit. Vždycky si opře hlavu o její rameno a ona dělá, že ji to nezajímá... ve skutečnosti se modlí, aby tak zůstal co nejdýl.
U oběda si myslel, že si za náma nedojde sednout Vojta F., protože byl naštvanej kvůli košilím na polonézu, ale Vojta prý netahá tyto věci do přátelství takže pohoda.
Lil si vzpomněla na hodinu Floristiky, kdy Vampi "nenápadně" jedl jogurt a při vyndávání rohlíků z kabele mu každej spadl 3x a pak se jí zeptal ,,nechceš rohlík?" ,,fakt ne, dík" :D a následoval další smích.
Troll to je snad vše. Dobrou