19.-20.díl

11. listopadu 2017 v 22:10 | sassenachová |  Příběhy osamělé ženy
Celý den Lil strávila přemýšlením, jestli se na něj nemá vykašlat a radši strávit život pečením, vařením a koukáním na filmy s Honzou a kámošema. Byl dnes totiž extrémě protivný teda až na nacvičování půlnočka.

1.hodina zelinářství byla v duchu semen:D poznávačka na známky. Bylo to super, Lil má za1. Je na sebe hrdá. Další mělo být sadovnictví. Čekala písemku a nakonec z toho byl film. Tudíž ji očekává zítra. Včera se ho učila u topení a jaksi to na ni dolehlo a usla už ve 20:00
To nepochopíš! Vzbudila se ve 2:00. Prvně myslela, že je devět večer. Zmátly ji ručičky. Nachystala se do školy, vypla počítač a šla spát. Dospat zbývající 3 hodiny. Stálo to za nic. Sotva usla, už zvonil budík. Stejně vstala z postele za 5 min půl. Takže byl fofr. Z kuchyně vzala cosi, připomínající sýrovou bůlku....byl to hnus. Suchý a slaný. Ale co, je půst toš se to musí vydržet. Porušila ho hned na obědě. Kuře s rýží..slanou rýží. Oni člověka prostě nutí jíst maso i ve dnech půstu.
Při nácviku polonézy byl Vampi velice přítulný. Nebyl nasrán jako včera. Dokonce jí dal k prohlídnutí jeho selfíčka... Kdo by se nechtěl pochlubit. Vždycky je promazává než si je Lil prohlíží. Je větší stydlivka než ona. Ano Lil to chápe, je vlastně exhibicionistka a co? I ona se občas potřebuje předvádět.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama