22.díl

7. ledna 2018 v 15:58 | sassenachová |  Příběhy osamělé ženy
Vše se vrátilo do starých kolejí. Vampi jí zas odepisuje jak chce. Lil je to jedno.
Další kapitola: Aneb jak jí V. barvil vlasy. Oznámila mu to radši den předem. Všechno si to sepsal. Lil si chtěla koupit barvu v Brně ještě před autoškolou, ale všude byla drahá tak si koupila akorát hnusnou tvrdou tyčinku s jogurtem, ale myslí, že místo jogurtu tam dali spárovací lepidlo páč to nešlo ukousnout a málem ani zlomit. Musela ji kousat stylem bobr.
Autoškola byla srandovní. Lil a Míra odcouvali úsek, po kterém furt jezdí. Lil úplně v pohodě až na detaily a Míra tak na to, že neměl moc lekcí to bylo fájn. A potom se učitel zmínil, že se projedou. Tk Lil přeřadila na 3. Vyjeli ze vrat a po chvíli začal do ní valit ať řadí. Tak rychle po ní chtěl ať přeřazuje, že
a) z něho byla vyplašená
b) dycky jí to exlo
c) problém s řadící pákou, se kterou nejde pohnout
d) nebyla schopná se rozjet do kopce
e) hrozně dlouho nejezdila v terénu. Furt jen couvala

Cestu zpět naštěstí zvládla. Pak s Mírou spěchala na polonézu. Chvilku tančila s V. pak odešel na autoškolu. Psali z Agra se sešitem a uplně to podělala. Odpoledne se šlo na barvení tak jí to zlepšilo náladu. Koupili odbarvovač a šli na intr. Bylo to tam Boží! Super pokec s Traktoristou, Ozzim a Oliverem. Jsou to fajn kluci. Ještě tam došla spousta dalších. Vampi mi napatlal tu hlavu tím modrým hnusem (páchnoucím hnusem). Jo ještě před tím si musela doslova vmazat kokosový olej do vlasů. Chováním a texturou to připomínalo sádlo. První tuhý pak tekutý. Po obarvení jí to zabalil do igelitky (vypadala jak z Hello Dolly, ne-li hůř. Následovalo umývní pod sprchou. Bylo to dost směšný. Lil klečela a Vampi nadní stál a umýval jí hlavu. Pak došla velká Kristýnka s Terkou a žduchaly do něj takže dycky málem skončila ve sprše celá.

Pak ji čekalo sušení, fénování, stříkání dalšího ošetřujícího přípravku do mých už tak zničených vlasů. A potom se podívala do zrdcadla a to neměla dělat. Obdržela takovej šok. Na jejích vlasech byly hnědý neobarvený skvrny. Něco vypadalo jako odrosty něco připomínalo velikonoční vajíčka. Z fleku mohla jít do žirafího výběhu. A to nebere vpotaz to, že Vampi žirafi přímo miluje a doufám, že to neudělal schválně. Nadala mu co se do něj vešlo a odešla na nádraží. Div divoucí byl, že ji doprovodil. Volal Vojtovi aby šel ráno do němčiny. Vojta se samozřejmě hned ptal ak dopadlo barvení. Nakecali mu, že Vampi musel k Lil, protože jí rodiče nedovolili zůstat tak dlouho v Rajhradě. Zbaštil to i s navijákem.
O 3 dny později s nimi šla i Sára přebarvovat Liliiny fleky. Určitě se jí to moc líbilo, protože po barvení šli do hospody za Ozzym, Terkou, Zdenkou a Endy. Lil už nepociťovala ke Zdence takovou nechuť. Takže to bylo v pohodě. O něco později došel i traktorista a hned byla větší sranda. Vampi se přesunul k Lil, protože se asi nudil v zadní části stolu. Skoro všichni odešli a traktorista se přisunul blíž k nim. Kecali se Sárou a Vampim o Skyrimu, o čemž Lil nemá ani páru. Lil se zakoukala do hokeje a neřešila je. Po chvíli si toho Vampi všimnul. Asi mu došlo, že o tom Lil nemá takovej přehled jako o ni a zeptal se jí jestli tu hru někdy hrála když je tak často u Sáry. Na to mu odvětila, že hrála jen Dotu. Sára musela na vlak tak ji šla doprovodit, protože Vampi nemohl když si objednal další kofolu. Z nádru spěchala zpět do hospody, ale Vampi jí šel naproti a pak jí s báglem zdrhnul za trafiku no aspoň si to myslel, že jí zdrhl. Doprovodil ji na vlak, a protože mu předtím napršelo do kroksů, mrzly mu nohy. On teda tvrdil, že mu mrznou jen nohy, ale mrzly mu i ruce. Dojel vlak, udělali na sebe pár ksichtů a vlak i s Lil odjel.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama