27.díl

16. ledna 2018 v 18:19 | sassenachová |  Příběhy osamělé ženy
Ráno s Míšou narazili ve vlaku na takovou mladou paní, která chodívala do Rajhradu na školu. V pátek pojedu s Míšou domů. Vampiho zvládá ignorovat. Není to tak těžký. Není totiž jak Vojta, který dojde sám, protože vidí, že se něco děje. Lil má ve třídě spoustu jiných kamarádů. Nemusí být furt s těma samíma. Myslí, že jim ani nevadí, když s nimi Lil není.

Včera byla u Míchalů na Hamburgru. Byl fakt Boží. Šla tam s Lukášem.

"Taky sis Vampi všiml, že tě nezajímám? Já totiž začínám nový život."

Jak říká Ondra "Někoho ti najdeme, snížíme požadavky (už tak snížené), a to půjde." Vypadal jak dohazovač. Něco jako Klárka, ale jiné pohlaví. Poslední dobou je Vampi divnej. Chová se normálně. Stejně s ním Lil nebude sedávat. Myslí, že by to nebylo zdravý. Hlavně pro ni.

Musí se už konečně začít učit. Už jí totiž vadí, jak nic neumí, připadá si jak trotl. Aspoň ty základy. Na začátku psala, že to bude knížka o ní. Spíš se z toho stal deník, ale ne o ní, nýbrž o Vampim. Myslím, že jste dost všímaví, abyste si toho všimli. Taky se vrátila ke kreslení. Není přes kreslení tak nemožná, jak si někteří myslí. Umí malovat jen když má náladu. Což často nemívá. Taky nechce být hnusná na Vojtu. Je na něj fakt hnusná, někdy se neumím prostě udržet. Není zdrávo až moc upřímnosti. U Vampiho je to jiný. Je na něj naštvaná od večera a slibuje si celý ráno, že jí to vydrží a ať si odpyká co napáchal. Ale nefunguje to. Ani jí to tak dlouho nevydrží. Nejradši by nebyla naštvaná na nikoho. Ale to se asi příčí s jejím životem. Lil to nechápe. Taky neví, proč mu dává přečíst tento deník. Není tu nic, co by se neodehrálo. Většinou u všeho je.


Jak by ho chtěla chytnout za ten jeho zadek… ó Bože, kdo se na to má furt dívat. Ovládá se, co to jde. Lil není jak Kikuška. Té je jedno koho štípne do zadku. Myslíš, že pan V. před ní schválně říká, že začal běhat? Švihla by s ním na postel a dělala nezbednosti. Strhla by z něj rychle tričko (i když by byla o hodně lepší košile) a jemně ho drápala po hrudi. "Mmmm" Provokativně by ho dráždila a nenasytně líbala. Co to s ní sakra je?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama