30.díl

22. ledna 2018 v 2:34 | sassenachová |  Příběhy osamělé ženy
Ptala se Vampiho proč jí neřekne hned, když se mu na ní něco nezdá. Např. její divný chování a on se jí zeptal proč to taky nedělá? Všechno si vyříkali a je zas všechno v pohodě.
Praxe byla super. Sklízeli větve a pak stříhali jabloň. Cestou zpět do Rajhradu zpívali s Míšou, Vampim a Vojtou F. v autě. Po obědě šla s Vampim na kroužek květinářství. Dostali se jen k uklízení floristických prací. Broukala si furt nějaký písničky a Vampi na ni najednou promluvil. ..Ty si furt něco zpíváš." Jo už to tak bude. Potom se přidal. Dokonce si všiml, že má už 2 dny stejnej účes. Asi ho bude nosit častěji. Skýtá určité výhody. Vlasy jí zavazí tak akorát, může nosit čepku a nemá potřebu si je rozpouštět. Vše odklidili a teď Lil jede vlakem domů a bolí ji koleno. Kdo ví, co ji dnes doma čeká.
Ráno zaspala takže ji vezla na vlak sestřenka. Je v pohodě. Nic nevyčítá a když už tak jen ze srandy. Ještě stihla napsat Gabči a Vampimu, že zaspala a pak se jí vybil mobil. Na nádru stál její bývalý spolužá. Prý, že se mu nechtělo do školy tak jede pozdějc.
Tak Lil zjistila, že hnědovláska z jejího snu se ve skutečnosti jmenuje Katka.
Měla by se učit na autoškolu, ale taky musí přesadit rajčata, melouny a rukolu. Je toho moc.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama