41.díl

10. února 2018 v 17:52 | sassenachová |  Příběhy osamělé ženy
Lil je ještě furt zabouchlá do Vampiho. Nějak jinak se na ni kouká. Změnil pohled z opovrhujícího, na pohled, který něco vyžaduje, o něco prosí, něco potřebuje. S kapkou naděje. Může si za to sám. Kvůli jeho odrazování, snažení se ji odradit od jakékoliv lásky, teď nedokáže cítit lásku k někomu jinýmu. Nezbavila se představ o nekonečném očním kontaktu. Představ, že si ji hodí ke stěně a překryje ji svým tělem. Zvedne si ji na jeho úroveň a její nohy má kolem pasu. Oddávají se vroucímu líbání. A i když prší, pokračují dál. Má ruce v jejích vlasech. Postupně je přesouvá k dolnímu okraji trika a pomalu jí ho svlíká. Na holou kůži jí vtiskne lehký polibek. Dostává se přes prsa až ke krku a klíčním kostem. Uhrančivým pohledem ji dostane do kolen. Ten chtíč nejde vydržet. Postaví si Lil na zem a pomalu jí vyslíká kalhotky spod sukně. Lil mu pomalu svlíká triko. Obejme ho a rukama poznává jeho tělo. Hladí ho od krku, po zádech dolů až ke kalhotám. Ruka jí sjíždí po kalhotech dolů.

28.května jede do Prahy. Sice nejede do divadla, ale bude s ním (doufá). Bude fotit, chce se k tomu zase vrátit. Zachytit každý pohyb jeho obličeje.

Tak a je to . Nebo spíš zas nic neni. Neví proč brečí. Stejně věděla, že z toho nic nebude. Zas blbá friend zone. Netuší jak se má cítit. S Olou je konec. Nechte ji všichni bejt. Všechno co mohlo, se posralo. Teď by potřebovala od Vampiho obejmout. Aspoň se mu svěřit, kdyby měl problém a potřeboval se z toho vypsat, tak by kvůli němu i nespala. Ale on tu není. Skoro nikdy. Lil už nechce. Prostě ne. Radši by celou noc probrečela než aby šla spat. Ola myslí, že to Lil vzala v pohodě. Aby toho nebylo málo, tak se ještě pohádala s Hankou. Výborný!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama