Pokračování?

28. února 2018 v 22:40 | sassenachová
Čauko, psala mi Beruška, jestli budu v blogu pokračovat. Jistě že budu, ale nebudu pokračovat v příběhu. Nechci, aby mi informace ze soukromí, ničili soukromý život. Můj přítel se s tím težce vyrovnává, když píšu něco z našeho soukromí a já ho chápu. Sice mě moc lidí nečte , ale když se mě ptal jestli mi to psaní na blog pomáhá, musela jsem mu odpovědět, že ano. Byla jsem ráda, že mě nad tím nutí uvažovat. Píšu sem i to, co bych se mu neodvážila říct. Jenže on to stejně nečte na jednu stranu ho chápu a na tu druhou je mi to děsně líto. Jsem ráda, že spolu máme tak skvělý komunikační vztah. Můžu se mu svěřovat s čímkoliv, netvrdím však, že všemu porozumí.On to má trochhu horší. Když mi něco nechce říct, tak stejně poznám, že ho něco trápí a on mi to musí říct jinak bych mu nedala pokoj.
Nelíbí se mi, že když něco vymyslí on tak to pro něj ráda udělám, ikdybych si měla vymezit čas, ale když já něco vymyslím tak dělá plno šklebů a snaží se z toho vykroutit. Žádný vztah prostě není bez chyby, protože by byl jednotvárný.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Lolita Lolita | Web | 6. března 2018 v 15:53 | Reagovat

Já svou existenci na blogu párkrát prozradila a doplatila jsem na to :-x opravdu je lepší mít blog a přitom zůstat v anonymitě. Pro dobro všech. 8-) Pak totiž můžeš vylíčit naprosto vše bez pocitu viny, že ses o něčem prořekla ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama